Odnowa biologiczna

Odnowa biologiczna

Każdy z nas potrzebuje odnawiać swoje siły witalne, wspomóc swój organizm i podreperować zdrowie, zwłaszcza, że życie codziennie ma na nas nienajlepszy wpływ. 

Nie jesteśmy ośrodkiem rehabilitacyjnym, ale oferowana przez nas odnowa biologiczna z pewnością pomoże Ci weprzeć Twoje ciało. 

Magnetoterapia

Przy pomocy właściwie dozowanego, pulsującego pola magnetycznego, można wzmocnić siły witalne organizmu. W związku z tym, że pole magnetyczne przyspiesza przemianę komórkową i regenerację (również powstawanie nowych komórek), dzięki magnetoterapii wzrośnie Twój poziom energii i poprawi się odporność.

Efekt oddziaływania pulsującego pola magnetycznego utrzymuje się w organizmie przez kilka kolejnych godzin.

Liczni użytkownicy zauważają pozytywne działania, przy astmie, alergiach, reumatyzmie, dyskopatii, problemach z ciśnieniem, cukrzycy, różnego rodzaju stanach zapalnych oraz przy wspomaganiu leczenia złamań kości, bólach i leczeniu ran.

Długotrwałe efekty uzyskuje się po 21 zabiegach, trzy razy dziennie.

Elektrostymulacja mięśni

Są to zabiegi kształtujące całą sylwetkę lub określone części ciała.

Zalety zabiegów: utrata dodatkowych centymetrów, likwidacja cellulitu, pobudzenie systemu limfatycznego oraz rozbijanie tłuszczów nasyconych odkładających się pod skórą.

Horiterapia

Ogrodoterapia, inaczej roślinoterapia.

Roślinoterapia czynna polega na wykonywaniu w ogrodzie typowej, lekkiej pracy fizycznej, związanej z utrzymaniem ogrodu np. sadzenie, pikowanie, podlewanie, podcinanie czy wysiewanie. Roślinoterapia bierna polega na obcowaniu z roślinami i ich obserwowaniu. Pozwala docenić zapach i aromat kwiatów oraz ziół, a także wsłuchać się w odgłosy natury. Horiterapia ma wiele zalet, między innymi łagodzi depresję i stany lękowe oraz zwiększa zadowolenie z życia.

Odnowa biologiczna – Masaż

Fotel masujący massaggio conveniente

Fotel masujący to klasyka komfortowego masażu o każdej porze dnia. Na przykład: kiedy codziennie rano skorzystamy z funkcji rozciągania, każdy kolejny dzień rozpoczniemy o wiele przyjemniej. Fotel dzięki systemowi poduszek powietrznych i odpowiedniej kombinacji technik masażu, z odpowiednim wyczuciem rozluźni i zrelaksuje każdy organizm. Z pewnością pobudzi przy tym produkcję endorfin i dostarczy sporej dawki pozytywnej energii.

Każdy może skorzystać z pięciu różnych technik masażu, z pięciu programów automatycznych lub utworzyć taki program indywidualnie.

Fotel oferuje: regulowane masażery ramion i podnóżki, masaż stóp, kręgosłupa, ramion i przedramion.

Masaż ręczny

Wykonywany na indywidualne, telefoniczne, specjalne zamówienie.

Oferujemy:

Masaż klasyczny:
częściowy kręgosłupa (25min), całościowy kręgosłupa (50min),
kończyn dolnych (30min), klasyczny aromatyczny (50 min).

Masaż gorącymi kamieniami (30/60min),
Masaż stóp (20min), a także masaż twarzy, szyi i dekoltu (25min).