Naprawa pojazdów –Auto serwis

Naprawa pojazdów

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną odnowę techniczną – naprawa pojazdów w szerokim zakresie, począwszy od najdrobniejszych usterek, kończąc na spawaniu i lakierowaniu karoserii.

Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach powypadkowych samochodów osobowych. Ze względu na fakt, że chcemy zapewnić kompleksową obsługę bezgotówkową współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi. Dlatego ubezpieczyciel może dokonać opisu uszkodzonego pojazdu na miejscu – w naszym zakładzie. 

Posiadamy specjalną płytę do korekcji nadwozia z punktami kontrolnymi, w związku z tym jesteśmy w stanie ustawić oryginalne parametry samochodu, nawet po bardzo poważnym wypadku.

KUCHNOWSKI HENRYK
84-120 Władysławowo
ul. Męczenników Wielkiej Wsi 12

O nas

Nasza firma “Usługi Samochodowo – Turystyczne” powstała w 1985 roku i przez cały okres działalności zajmuje się głównie naprawą pojazdów po kolizyjnych. Przez ten czas bez wątpienia zdobyliśmy duże doświadczenie w tym temacie. Każdy samochód opuszczający nasz warsztat jest w pełni sprawny pod wszystkimi względami, zarówno technicznie, mechanicznie jak i lakierniczo.

Na życzenie klienta wyczyścimy i wypierzemy tapicerkę oraz zdezynfekujemy i odkazimy pojazd.

Pierwszeństwo w naprawach mają goście hotelowi, ze względu na fakt, że ich pobyt jest stosunkowo krótki.

Jeśli zajdzie taka potrzeba zajmiemy się również odholowaniem Twojego samochodu. Ponieważ zależy nam na Twoim komforcie, na czas naprawy udostępnimy Ci samochód zastępczy.

Naprawa pojazdów – Kontakt

W związku z tym, że bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, teren zakładu jest zamknięty i monitorowany. Aby się z nami skontaktować prosimy o telefon pod numerem:

508 198 763

Zakład jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 18:00.