Masaż &
Odnowa Biologiczna

Masaż & Odnowa biologiczna

Każdy z nas potrzebuje odnawiać swoje siły witalne, wspomóc swój organizm i podreperować zdrowie, zwłaszcza, że życie codziennie ma na nas nienajlepszy wpływ. 

Nie jesteśmy ośrodkiem rehabilitacyjnym, ale oferowana przez nas odnowa biologiczna z pewnością pomoże Ci weprzeć Twoje ciało. 

Masaż ręczny

Wykonywany na indywidualne, telefoniczne, specjalne zamówienie.

Oferujemy:

Masaż Kobido + Kinesiotaping:

Rewitalizująco odmładzający lifiting twarzy, szyi i dekoltu. Poprawia wygląd twarzy i kondycję skóry, jednak jego głównym celem jest zminimalizowanie widoczności zmarszczek i innych oznak starzenia się. Zakończony masażem zimnymi kulami solnymi i kinesiotapingiem estetycznym.

Masaż Kobido – 250 zł / 90 min

Masaż klasyczny / Masaż sportowy:

Całościowy (plecy + kończyny) – 150 zł / 60 min

Częściowy (plecy / nogi) – 80 zł / 30 min

Masaż relaksacyjny:

Delikatny masaż mający na celu rozluźnienie mięśni i pozwalający na relaks i odprężenie.

Całościowy (plecy + kończyny) – 150 zł / 60 min

Częściowy (plecy / nogi) – 80 zł / 30 min

Masaż klasyczny z elementami terapii powięziowej i punktów spustowych:

Intensywny masaż, zalecany w przypadku mocnego napięcia mięśni, dyskomfortu i / lub dolegliwości bólowych oraz stanów po urazach.

Częściowy (plecy / nogi) – 160 zł / 60 min

Całościowy (plecy + kończyny) – 300 zł / 120 min

Masaż bańką chińską:

Podciśnienie wytworzone przez bańkę wspomaga przepływ limfy, zwiększa ukrwienie, dotlenia tkanki i działa na skórę silnie pobudzająco. Dzięki temu masaż bańką chińską jest jedną z najbardziej skutecznych terapii antycellulitowych. Pomaga również w bólu pleców i kręgosłupa.

Łączony (plecy + nogi + pośladki + ramiona + brzuch) – 150 zł / 60 min

Częściowy (plecy / dwa z powyższych) – 80 zł / 30 min

Masaż gorącymi kamieniami:

Głęboko rozluźniający, odprężający masaż niwelujący napięcie mięśniowe i zmęczenie, wykonywany gorącymi bazaltowymi kamieniami.
200 zł / 90 min

Fotel masujący massaggio conveniente

Fotel masujący to klasyka komfortowego masażu o każdej porze dnia. Na przykład: kiedy codziennie rano skorzystamy z funkcji rozciągania, każdy kolejny dzień rozpoczniemy o wiele przyjemniej. Fotel dzięki systemowi poduszek powietrznych i odpowiedniej kombinacji technik masażu, z odpowiednim wyczuciem rozluźni i zrelaksuje każdy organizm. Z pewnością pobudzi przy tym produkcję endorfin i dostarczy sporej dawki pozytywnej energii.

Każdy może skorzystać z pięciu różnych technik masażu, z pięciu programów automatycznych lub utworzyć taki program indywidualnie.

Fotel oferuje: regulowane masażery ramion i podnóżki, masaż stóp, kręgosłupa, ramion i przedramion.

Masaż

Magnetoterapia

Przy pomocy właściwie dozowanego, pulsującego pola magnetycznego, można wzmocnić siły witalne organizmu. W związku z tym, że pole magnetyczne przyspiesza przemianę komórkową i regenerację (również powstawanie nowych komórek), dzięki magnetoterapii wzrośnie Twój poziom energii i poprawi się odporność.

Efekt oddziaływania pulsującego pola magnetycznego utrzymuje się w organizmie przez kilka kolejnych godzin.

Liczni użytkownicy zauważają pozytywne działania, przy astmie, alergiach, reumatyzmie, dyskopatii, problemach z ciśnieniem, cukrzycy, różnego rodzaju stanach zapalnych oraz przy wspomaganiu leczenia złamań kości, bólach i leczeniu ran.

Długotrwałe efekty uzyskuje się po 21 zabiegach, trzy razy dziennie.

Elektrostymulacja mięśni

Są to zabiegi kształtujące całą sylwetkę lub określone części ciała.

Zalety zabiegów: utrata dodatkowych centymetrów, likwidacja cellulitu, pobudzenie systemu limfatycznego oraz rozbijanie tłuszczów nasyconych odkładających się pod skórą.

Horiterapia

Ogrodoterapia, inaczej roślinoterapia.

Roślinoterapia czynna polega na wykonywaniu w ogrodzie typowej, lekkiej pracy fizycznej, związanej z utrzymaniem ogrodu np. sadzenie, pikowanie, podlewanie, podcinanie czy wysiewanie. Roślinoterapia bierna polega na obcowaniu z roślinami i ich obserwowaniu. Pozwala docenić zapach i aromat kwiatów oraz ziół, a także wsłuchać się w odgłosy natury. Horiterapia ma wiele zalet, między innymi łagodzi depresję i stany lękowe oraz zwiększa zadowolenie z życia.