Strefa basenowa jedno miejsce 8 atrakcji

Ze względu na fakt, że cenimy sobie komfort i dobre samopoczucie naszych gości przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji. Strefa basenowa składa się między innymi z basenu wraz z brodzikiem dla dzieci, sauny fińskiej, jacuzzi i małej siłowni.

Strefa basenowa – Basen kryty

To miejsce do pływania, rehabilitacji i dobrej zabawy, dlatego że temperatura wody nie spada poniżej dwudziestu siedmiu stopni Celsjusza przez cały rok. W wodzie oprócz pływania można zagrać w piłkę i siatkówkę. Dzieci bez wątpienia będą się dobrze bawić zjeżdżając z kręconego ślizgu i bawić się przy wodospadzie.

Mały brodzik

Miejsce dla maluchów, ma 30cm głębokości, temperatura wody ma trzydzieści stopni Celsjusza. Dzieci mogą bezpiecznie się bawić korzystając z wielu różnych zabawek wodnych.

Zjeżdżalnia dla dzieci

Zjeżdżalnia do wody dla dzieci o długości ponad 3m. wpada się do brodzika o głębokości 60 cm.

 

Sauna fińska

To miejsce gdzie, z pewnością pozbędziemy się niepożądanych toksyn, odprężymy się i zwiększymy odporność przez hartowanie organizmu. (Przepraszamy jest jeszcze nieczynna )

Prysznic wrażeń

Prysznic wrażeń ze światłoterapią to doskonały sposób na zmysłową kąpiel. Pozwala zaznać ciepłych muśnięć tropikalnego deszczu i chłodu porannej rosy.

Jacuzzi

Miłe bąbelki rozmasują spięte mięśnie, sprawią, że uspokoimy nasze emocje, odczujemy ukojenie naszych nerwów i doznamy ogólnego odprężenia w przyjemnej temperaturze.

Słoneczna Łączka

Można na leżankach się zrelaksować a delikatne lampy dadzą odpowiednią ilość światła dzięki któremu nasza skóra dostanie lekkiego pigmentu podobnie jak byśmy byli na słońcu. a tu niezależnie od pogody można korzystać ze ‘słonecznych kąpieli’ ( są to bezpieczne lampy w porównaniu ze świetlówkami w typowych solariach)

Mała siłownia

Sprzyja utrzymaniu dobrej kondycji, zwłaszcza w trakcie złej pogody. Posiadamy bieżnię i rowerek, na których można zrobić kilka kilometrów. Na stoperze można wzmocnić łydki, na innych maszynach mięśnie tułowia, a na wioślarzu zwiększymy sprawność do pływania kajakiem.

Strefa basenowa – Regulamin

Ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie naszych gości zachęcamy do zapoznania się z regulaminem strefy basenowej.

w 2022r w 4 kwartale został zainstalowany automatyczny system kontroli jakości wody. A w 2 kwartale 2023r. została modernizowana strefa basenowa w celu poprawienia komfortu.  
Zmodernizowany został system dezynfekcji wody:  Zainstalowany system ozonowania wody dzięki czemu woda będzie dezynfekowana przez O²  i dodatkowo wysokowydajną przepływową lampę UV.  Pozwoli to na zmniejszenie ilości chloru który początkowo pełnił główne zadanie dezynfekcji. Woda stanie się dużo łagodniejsza dla skóry korzystając z Basenu.

Cześć z tych planów zostało dodatkowo sfinansowane z Uni europejskiej więcej informacji pod linkiem :  dotacja