Zdrowie & relaks

Zdrowie

Ze względu na obecność morza i zatoki  i panujący tutaj wyjątkowy i niepowtarzalny mikroklimat, możliwa jest regeneracja organizmu i sił witalnych.  W rezultacie wzmocnimy również nasze zdrowie.

Gorąco zachęcamy Państwa do długich spacerów brzegiem morza, gdzie powietrze jest wysoko nasycone jodem, który nie tylko jest niezbędny do życia, ale też bardzo dobrze wpływa na układ oddechowy i hormonalny. A obserwowanie wody i słuchanie szumu fal, z pewnością pozwolą ukoić skołatane nerwy i wypocząć.

Naszą kondycję możemy wesprzeć wycieczkami rowerowymi i pieszymi. Korzystając z sauny podniesiemy swoją odporność, a masaże dostosowane do potrzeb każdego z klientów zniwelują odczuwany ból i napięcie mięśni.

Relaks

Ciężkie chwile, intensywność i tempo naszego życia sprawiają, że jesteśmy zestresowani i spięci. Dlatego relaks jest niezwykle potrzebny. W naszym ośrodku każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie formę odpoczynku czynnego i biernego.

Kontakt z naturą niewątpliwie jest najlepszym sposobem na odstresowanie się. Mogą Państwo skorzystać z ogrodu i spędzić w nim czas samotnie lub z bliskimi. Na zielonej plaży, w zaciszu zieleni można odpocząć, zdrowo się opalić, poczytać czy też posłuchać muzyki.

Można odpoczywać również aktywnie – biegać, pływać lub grać w tenisa stołowego, piłkarzyki, bilard oraz w gry zespołowe. Przygotowaliśmy również szereg atrakcji dla najmłodszych.

Słoneczna Łączka

To komfortowe opalanie w przyjaznych dla skóry warunkach. Umożliwia uzyskanie efektu naturalnej opalenizny, ciesząc się śródziemnomorską temperaturą.

W przeciwieństwie do klasycznego solarium, słoneczna łączka nie naraża na efekty uboczne związane z intensywną ekspozycją ciała na promienie UV. Jest to najbezpieczniejsza forma uzyskania naturalnej i trwałej opalenizny, zbliżona do opalania światłem słonecznym.

Lampy emitują promienie ultrafioletowe, doświetlając skórę i przyspieszając produkcję endorfin tzw. hormonów szczęścia.

Po ubogich w światło miesiącach zapraszamy do przygotowania skóry na okres letni.

UWAGA! Na słonecznej łączce należy używać okularów przeciwsłonecznych, nie należy patrzeć bezpośrednio w lampy. Ponadto, osoby o wrażliwej skórze oraz zażywającej leki powinny zasięgnąć porady lekarza przed skorzystaniem ze słonecznej łączki.