O nas – Ośrodek Wczasowy SARGUS

Ośrodek wczasowy Sargus

Ośrodek wczasowy Sargus to kameralny obiekt, dlatego jest idealnym miejscem na odpoczynek czynny i bierny. Usytuowany w spokojnej części miasta Władysławowa, które znajduje się między morzem a zatoką. To wygodne miejsce  pozwala na uprawianie wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych, spacerów wzdłuż morza podczas których można obserwować wschody i zachody słońca. Jest to również miejsce, gdzie można zatrzymać się, aby uprawiać sporty wodne. Miejsce gdzie znajdziemy wygodne pokoje na dłuższe i krótsze wczasy.

Ośrodek Sargus zawdzięcza swoją nazwę rybie o tej samej nazwie, podobnej do karpia. 🙂

Na terenie obiektu znajdują się:

kryty basen – praktyczny gdy morze jest wzburzone, jacuzzi,
mała siłownia,
pokój zabaw dla dzieci, aby umilić wczasy rodzicom,
duża sala wielozadaniowa, która może być wykorzystana według potrzeb,
bilard i stół do tenisa,
plac zabaw z trampoliną, boiska, żeby wczasy spędzić aktywnie i zdrowo,
ogród, zielona plaża, dlatego, że wiele osób chce uniknąć tłoku nad morzem,
zadaszony grill z kuchnią ogrodową do własnej dyspozycji, miejsce na ognisko,
warzywniak (do wspaniałej roślinoterapi, zarówno horiterapi czynnej i biernej).

To wszystko udostępniamy nieodpłatnie, ponieważ zależy nam na Państwa dobrym samopoczuciu.

Naszym gościom oferujemy odnowę biologiczną.

Na terenie Obiektu mamy miejsca do parkowania rowerów tradycyjnych i elektrycznych wraz z punktem ładowania co ułatwia komunikację rowerową. W pobliżu znajdują ścieżki rowerowe, którymi można dotrzeć do Helu, Pucka, Karwii i Krokowej.

Wszystkim naszym gościom zapewniamy wygodę przez cały rok, nawet w czasie niedogodności, takich jak: tłok na plażach, hałas, wiatr, sinice morskie, zła pogoda, upał czy mrozy (w miesiącach zimowych). Z pewnością będą mogli Państwo dobrze odpocząć i poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.

W przypadku awarii i nie tylko, zapewniamy odnowę i naprawę mechaniczną pojazdów.

W naszym nadmorskim ośrodku i okolicy, można znaleźć satysfakcjonujące, ciekawe zajęcia sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi, relaksowi i poprawie zdrowia.

Podróżnicy i odkrywcy mogą poznać wiele ciekawych miejsc wokół Władysławowa.
Miłośnicy przyrody poznają niezwykłą faunę i florę w okolicach morza i zatoki.
Spragnieni wytchnienia znajdą ciszę i ukojenie.
Nasi milusińscy z pewnością nie doświadczą nudy.

Mogą być Państwo przekonani, że każdego gościa potraktujemy INDYWIDUALNIE.

Umiejscowienie ośrodka

plaża – 15 min, 20 wolnym spacerkiem,
stacja PKP, PKS – 15 min
restauracja – 7 min, centrum miasta – 15 min.

Ośrodek wczasowy Sargus – Udogodnienia

Wi-Fi na terenie całego ośrodka,
parking zewnętrzny (bezpłatny) na którym jest też wyznaczone miejsce do ładowania pojazdów elektrycznych gdzie goście naszego ośrodka mogą skorzystać z ładowarki  oraz wewnętrzny (płatny),
pokoje jedno, dwu i trzyosobowe oraz apartamenty, z pełnym wyposażeniem,
stołówka,
sauna, słoneczna łączka (płatne),
gabinet masażu, gabinet z materacem elektromagnetycznym i elektrostymulacja (zabiegi są płatne), fotel samomasujący (płatny),
udogodnienia dla niepełnosprawnych,
patio, ogród z oczkiem wodnym, grill wolnostojący, plac zabaw,
pralnia (płatna), przechowalnia bagaży,
Auto Serwis.

COVID – 19

Ze względu na Fakt, że na świecie panowała epidemia koronawirusa, ośrodek wczasowy Sargus podlega całodobowej ochronie. Na korytarzach i w pomieszczeniach ogólnodostępnych umieściliśmy dystrybutory z płynem odkażającym do rąk. Zalecamy noszenie maseczek i utrzymywanie dystansu społecznego.

Regularnie przeprowadzamy dezynfekcje całego obiektu, ponieważ zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług!

W trzecim kwartale 2022 roku wprowadzono następujące ulepszenia:

covid 19 unia 2
  1. Panele fotowoltaiczne o mocy 10KW: Ośrodek zainstalował nowoczesny system paneli fotowoltaicznych o mocy 10 kilowatów. Panele te pozwalają na generowanie własnej energii elektrycznej z promieniowania słonecznego, co przyczynia się do ograniczenia emisji CO2 i wpływa na zrównoważony charakter ośrodka.

  2. Stacja ładowania rowerów: Aby zachęcić gości do korzystania z ekologicznego środka transportu i dbać o środowisko naturalne, ośrodek wyposażył się w stację ładowania rowerów. To świetna inicjatywa dla miłośników dwóch kółek, które pozwala na komfortowe ładowanie ich rowerów podczas wypoczynku.

  3.  Przygotowanie boksów  dla zwierząt do mini zoo  czyli dla przepiórek, kogutów ozdobnych, kaczek, pawi, papug.

Natomiast w drugim kwartale 2023 roku ośrodek przeprowadził kolejne modernizacje:

covid 19 unia 2
  1. System uzdatniania wody poprzez lampy UV-C i ozon: Aby zapewnić najwyższą jakość wody na basenie, ośrodek zainstalował nowoczesny system uzdatniania wody, wykorzystujący lampy UV-C i ozon. Ten zaawansowany system eliminuje szkodliwe mikroorganizmy i zanieczyszczenia, zapewniając czystą i zdrową wodę dla wszystkich użytkowników.

  2. Miejsca do parkowania rowerów z możliwością ładowania: Ośrodek rozbudował swoją infrastrukturę dla rowerzystów, dostarczając odpowiednie miejsca do parkowania rowerów. Co więcej, te stanowiska parkingowe zostały wyposażone w możliwość ładowania rowerów, co umożliwia łatwe naładowanie baterii przed kolejnymi wycieczkami.

  3. System dostępu do pomieszczeń poprzez karty zbliżeniowe, kody i odcisk palca: W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i kontroli dostępu, ośrodek wdrożył nowoczesny system zabezpieczeń. Goście mają teraz możliwość korzystania z kart zbliżeniowych, kodów lub swojego odcisku palca, co ułatwia im swobodne poruszanie się po terenie ośrodka, jednocześnie zachowując odpowiedni poziom ochrony.

  4. zostały przygotowane wybiegi w mini zoo i pierwsi lokatorzy już przybyli. a kolejni czekają na zakończenie prac.

Dzięki tym ulepszeniom, Ośrodek wczasowy Sargus stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla gości, którzy poszukują komfortowego wypoczynku w harmonii z naturą.