Posiłki

Restauracja / kuchnia

Szef kuchni naszej restauracji zaprasza na smaczne i pożywne posiłki. Są one oparte na naturalnych i regionalnych produktach, które uwielbiają nasi goście. Serwujemy dania oparte na domowej i regionalnej kuchni polskiej. Szef kuchni stara się zaspokoić potrzeby kulinarne dorosłych i dzieci, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby gości.

Naszymi dostawcami są lokalni producenci i handlowcy. Natomiast świeże warzywa pozyskujemy z ekologicznego warzywniaka.

Nasza restauracja jest również świetnym miejscem do organizacji wesel, spotkań biznesowych i innych uroczystości.

Śniadania

Śniadania serujemy w godzinach 8:00 – 10:30.

Ze względu na COVID-19 śniadania są podawane na wózkach kelnerskich do pokoi.

Na naszym bufecie znajdą Państwo tradycyjne wędliny, pasztety, sery, ale nie tylko. Kuchnia oferuje również ryby, konfitury, marynaty i ciepłe potrawy. Nie zabraknie również świeżych warzyw i sałatek. Ciepłe dania przygotowujemy na żywo na oczach gości.
Dla najmłodszych przygotowujemy kakao. Oprócz kawy i herbaty, znajdą Państwo różne słodkości. (Dowiedz się więcej)

Na życzenie gości możemy podać śniadanie wcześniej lub później. Przygotowujemy również lunch lub pakiet na wynos (Dowiedz się więcej). W przypadku zaplanowania przyjazdu do obiektu o późniejszej porze istnieje możliwość zamówienia zimnych przekąsek. Takie zamówienia należy zgłosić do godziny 17.

Obiadokolacje

Obiadokolacje serwujemy między godziną 16:00, a 18:00

Nasi kucharze zawsze przygotowują cztery dania główne. Dopełnieniem naszych obiadokolacji są sałatki, surówki ze świeżych warzyw i owoców oraz słodkie napoje. Dwa razy w tygodniu kuchnia oferuje Państwu typowo regionalne kaszubskie dania (Dowiedz się więcej).

Kolacje

Kolacje przygotowujemy na dodatkowe życzenie.

Letnia kuchnia – Posiłki na zewnątrz

Letnia kuchnia to zadaszone miejsce wykorzystywane przez naszych gości, gdy zapragną spożyć posiłek na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody i znajomych. Jest wyposażona w podstawowy sprzęt kuchenny: lodówkę, kuchenkę, zlew, naczynia, nowoczesny grill gazowy, stoły oraz krzesła. 
Obok zadaszonej kuchni znajduje się stanowisko przygotowane do rozpalenia ogniska, nad którym zawieszony jest ruszt. Przy pomocy specjalnych prętów można upiec szaszłyki oraz kiełbaski. 

To biesiadne miejsce godne polecenia nie tylko gościom indywidualnym, ale także grupom zorganizowanym.