Koronawirus - Regulamin postępowania

Działania podejmowane w celu przeciwdziałania epidemii koronawirusa:

Od dnia 17.10.2020 basen i strefa basenowa SĄ CZYNNE zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowa. 

Pokoje w naszym ośrodku dezynfekujemy za pomocą środków odkażających i ozonujemy przed wpuszczeniem nowych gości do pokoju, ponieważ zależy nam na Pańskim bezpieczeństwie.
W systemach ogrzewania/chłodzenia zamontowaliśmy jonizatory oczyszczające powietrze. 

Na terenach ogólnodostępnych panują takie same zasady jak w miejscach publicznych.

Jeśli z powodu epidemii nie możesz skorzystać z pobytu, a wpłaciłeś zadatek – zamienimy go na voucher do wykorzystania w późniejszym terminie.

Zmiany w regulaminie – Koronawirus:

5. Niezwłocznie po przyjeździe mają Państwo obowiązek zameldować się u jednego z naszych pracowników. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać dokument z fotografią (Ust. z 1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych; Dz.U. 2001 nr 87 poz. 960). Goście mają obowiązek wypełnić ankietę dotyczącą stanu zdrowia oraz zmierzyć temperaturę, ponieważ chcemy zapewnić bezpieczeństwo wszystkim przyjeżdżającym.

11. Posiłki serwujemy w godzinach:
Śniadania od 8 – 10 dostarczone do pokoju.
Nie wydajemy obiadokolacji. W pokojach jest podstawowy zestaw powitalny (szklanki, sztućce, czajnik) i ogólnodostępne mikrofalówki. 

12. W ośrodku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz nakaz stosowania wszystkich zasad ustalonych przez Ministerstwo Zdrowia dotyczących miejsc publicznych (maseczki, dystans społeczny).

16. W momencie przekazania przez recepcję klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami. Pokój sprzątamy tylko na wyraźne życzenie gościa i nie częściej niż co 3 dni. Goście mając na względzie troskę o bezpieczeństwo swoje i personelu powinni sami usuwać śmieci z pokoju.

18.e. Obowiązuje całkowity zakaz zapraszania i wpuszczania gości niezameldowanych na teren ośrodka (pokoje i teren zewnętrzny).

19.c. Zastrzegamy sobie prawo do domowy zakwaterowania, gdy istnieje prawdopodobieństwo, że osoba jest zarażona groźnym wirusem.

Strefa basenowa

Basen dostępny tylko dla gości naszego ośrodka, 

Sauna jest zamknięta
jacuzzi i słoneczna Łączka są dostępne.

Inne wytyczne:

Plac zabaw i pokój zabaw dostępne wg. wytycznych w celu przeciwdziałania epidemii.

Na terenie ośrodka posiadamy system rejestracji audio-wizualnej i pomiaru temperatury. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będzie wykorzystywany w celu ustalenia, które osoby mogą stwarzać zagrożenie w rozprzestrzenianiu się wirusa.

AKTUALNE ZASADY DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA – STRONA gov.pl