Koronawirus - Regulamin postępowania

Na dzień dzisiejszy zostały zdjęte ograniczenia w przeciwdziałaniu epidemii Poniższy regulamin jest jako historyczny przedstawiający jakie podejmowaliśmy działania.

Działania podejmowane w celu przeciwdziałania epidemii koronawirusa:

Basen i strefa basenowa SĄ CZYNNE zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowa. 
 

Pokoje w naszym ośrodku dezynfekujemy za pomocą środków odkażających i ozonujemy przed wpuszczeniem nowych gości do pokoju, ponieważ zależy nam na Pańskim bezpieczeństwie.
W systemach ogrzewania/chłodzenia zamontowaliśmy jonizatory oczyszczające powietrze. 

Na terenach ogólnodostępnych panują takie same zasady jak w miejscach publicznych.

Jeśli z powodu epidemii nie możesz skorzystać z pobytu, a wpłaciłeś zadatek – zamienimy go na voucher do wykorzystania w późniejszym terminie.

Zmiany w regulaminie – Koronawirus:

5. Niezwłocznie po przyjeździe mają Państwo obowiązek zameldować się u jednego z naszych pracowników. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać dokument z fotografią (Ust. z 1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych; Dz.U. 2001 nr 87 poz. 960).
Goście mają obowiązek wypełnić ankietę dotyczącą stanu zdrowia, Przedstawić aktualny ” Paszport Covidowy” lub test z negatywnym wynikiem Covit-19. W recepcji goście będą dodatkowo poproszeni o dokonanie pomiaru temperatury. Robimy to ponieważ chcemy zapewnić bezpieczeństwo wszystkim przyjeżdżającym.

12. W ośrodku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz nakaz stosowania wszystkich zasad ustalonych przez Ministerstwo Zdrowia dotyczących miejsc publicznych (maseczki, dystans społeczny).

16. W momencie przekazania przez recepcję klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami. Pokój sprzątamy tylko na wyraźne życzenie gościa i nie częściej niż co 3 dni. Goście mając na względzie troskę o bezpieczeństwo swoje i personelu powinni sami usuwać śmieci z pokoju.
18.e. Obowiązuje całkowity zakaz zapraszania i wpuszczania gości niezameldowanych na teren ośrodka (pokoje i teren zewnętrzny).

Strefa basenowa

Basen, jacuzzi i słoneczna łączka, mini siłownia dostępne tylko dla gości naszego ośrodka,
Sauna jest zamknięta.

Inne wytyczne:

Plac zabaw i pokój zabaw dostępne wg. wytycznych wydanych poprzez ministerstwo zdrowia.
Na terenie ośrodka posiadamy system rejestracji audio-wizualnej i pomiaru temperatury. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będzie wykorzystywany w celu ustalenia, które osoby mogą stwarzać zagrożenie w rozprzestrzenianiu się wirusa.

AKTUALNE ZASADY DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA – STRONA gov.pl